Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ducka Wola

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka rolna przy lesie Ducka Wola

Ducka Wola,mazowieckie

285 000 zł16 827 m² 16,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 16 827 m , położona w miejscowości Ducka Wola, gmina Stromiec, powiat białobrzeski. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Klonowa

Magnuszew(Ducka Wola + 22 km)

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Do sprzedania: działka 770m2 z wjazdem od ulicy Klonowej Media kanalizacja, woda, prąd, gaz Dojazd asfaltowy, chodnik dla pieszych 300m do rynku Dom: w stanie surowym zamkniętym, podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Białobrzegi(Ducka Wola + 11 km)

750 000 zł236 m² 3 177,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom - Białobrzegi Radomskie Tylko 40 minut od Warszawy! Cena:750 000 zł Powierzchnia domu: ok. 236 m Działka: 534 m Status: odebrany do użytkowania - stan więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Warecka

Chynów(Ducka Wola + 25 km)

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 760 m²

Na sprzedaż oferujemy unikalną nieruchomość położoną w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dostępem do infrastruktury, zaledwie 35 km od centrum Warszawy. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Senatorska

Warka(Ducka Wola + 13 km)

1 499 000 zł440 m² 3 406,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:254 m²

Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, bezpośrednio przy głównej ulicy tj. przy ulicy Senatorskiej. Powierzchnia działki to 254m2 a na niej kamienica składająca się z w sumie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Wsola

Wsola(Ducka Wola + 22 km)

88 000 zł8 800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 8800 m , położoną w miejscowości Wsola w gminie Jedlińsk. Wsola to malownicza miejscowość w pobliżu Radomia,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wyborów

Wyborów(Ducka Wola + 11 km)

104 800 zł1 048 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wyborowie w gminie Grabów nad Pilicą. Działka o powierzchni:1049 m2 i wymiarach: 22x48. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy na: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Lipskie Budy(Ducka Wola + 10 km)

118 000 zł2 608 m² 45,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka w otoczeniu lasów i łąk,w cichej i spokojnej wiejskiej okolicy, o powierzchni 2608 m2. Działka znajduje się w miejscowości Lipskie Budy obok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wola Boglewska

Wola Boglewska(Ducka Wola + 18 km)

471 000 zł3 142 m² 149,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z wz pod dom jednorodzinny w miejscowości Wola Boglewska, gmina Jasieniec, z bezpośrednim dostępem do drogi wojewódzkiej nr 730 i możliwością realizacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Cychrowska Wola

Cychrowska Wola(Ducka Wola + 16 km)

1 100 000 zł30 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem i nowoczesnymi udogodnieniami? Ta wyjątkowa nieruchomość to wolnostojący dom na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Cychrowska Wola

Cychrowska Wola(Ducka Wola + 16 km)

222 000 zł19 109 m² 11,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę rolną położoną w miejscowości Cychrowska Wola w gminie Grabów nad Pilicą. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu lasów, pól oraz luźnej zabudowy.

Zamknij
+0 km

Kupię